Się dzieje!!!


Nie mogę wyjść z szoku. Miała być jedna aukcja, owszem – tak na początek, ale spokojnie i pomalutku mieliśmy się „wdrażać” w nowe… A tu nie wiadomo skąd zrobiły się aukcje TRZY, a w kolejce stoją następni!

Róża ma najcudowniejsze na świecie ciocie i najcudowniejszych wujków!!!

Dziękujemy za wszystkie udostępnienia. Za licytowanie, których efekty już nas wbijają w fotel – a to przecież ledwo parę dni. Za to, że co rusz ktoś do mnie pisze z propozycją, że ma coś nowego do wystawienia. Za to, że część z Was szczerze pisze, że aukcje to nie, ale grosz na kontro rzucą. Za to, że pytacie o możliwość przekazania 1% podatku. Za wszystko!

Wpłaty można przekazywać na subkonto Róży – tylko i wyłącznie jej. Konto prowadzone jest przez Stowarzyszenie Apetyt na Życie, do którego należymy i które od jakiegoś czasu bardzo nam pomaga (nie mówię tylko o przenośnej pompie żywieniowej, bo ważny jest również kontakt. I pozytywny odzew na moją upierdliwość:) ). Uzupełniając dane do przelewu należy więc podać dane Stowarzyszenia, numer różanego konta, a w tytule wpłaty trzeba dopisać „Darowizna dla Róży Krupy”.

Stowarzyszenie  Pacjentów Leczonych Żywieniowo „Apetyt na Życie”

ul. Szkolna 2

32-080, Zabierzów

subkonto: 84 1140 2004 0000 3402 7597 4810

KRS 0000409039

Wypełniając roczne zeznanie podatkowe pamiętajcie o tym, żeby przekazać 1% swojego podatku na organizację pożytku publicznego. Jeśli będzie to Stowarzyszenie Apetyt na Życie, wypełniając rubryki pamiętajcie o wskazaniu szczegółowego celu – czyli dopisaniu w odpowiedniej rubryce „Dla Róży Krupy”.

Będziemy bardzo, bardzo, bardzo wdzięczni!

Dzięki Wam będziemy mogli zrobić dla R jeszcze więcej, niż do tej pory! A ona na pewno się nam – i Wam – odwdzięczy. Z czasem już nie tylko zdawkowym uśmieszkiem 🙂

 

http://allegro.pl/aukcja-dla-rozy-statuetka-beduina-dakar-i5857937621.html

http://allegro.pl/aukcja-dla-rozy-czapka-marynarska-i-szalik-i5854750071.html

http://allegro.pl/show_item.php?item=5860824075

 

DZIĘKUJEMY!

I, M i R 🙂

Skomentuj mnie :)