Zapraszamy do licytacji! 1


Wiecie, że R wymaga bardzo szeroko pojętej opieki i pomocy, zdecydowanie większej, niż każde inne zdrowe dziecko.

To codzienne ćwiczenia, specjalne zabawy i zabawki, rehabilitacje, wizyty u lekarzy, nieraz też w szpitalu.

Chcielibyśmy zapewnić jej jak największe możliwości rozwoju i poznawania świata. Tylko jak tu dobrze się bawić – ćwiczyć – rozwijać, kiedy nie umie się jeszcze siedzieć? Kolana rodziców do siedzenia na razie wystarczają, ale Różin – choć drobny i mały, jak na swój wiek – rośnie i rośnie. Zaraz stuknie 8 kg! Poza tym, jak rodzice trzymają na kolanach, to nie mogą dać z siebie wszystkiego przy zabawie. I – co gorsza – to wcale nie robi dobrze na rózinkowy kręgosłup.

Dlatego potrzebujemy krzesełka rehabilitacyjnego. Do ćwiczeń, zabawy, karmienia, do siedzenia.

Koszt takiego krzesełka to więcej, niż typowego krzesełka „do karmienia”. Dużo więcej. To dokładnie 13 358 złotych. Oczywiście, są i tańsze, ale R przy swoich gabarytach jest do nich zdecydowanie za mała.. a krzesełko potrzebujemy już teraz, nie możemy czekać, aż dorośnie do innych. Na rynku jest jedno dla tak małych dzieci. To Squiggles Seating System firmy Leckey. Na szczęście rośnie razem z dzieckiem, więc będzie nam towarzyszyć przez jakieś pięć lat, może więcej.

Nie czuję się komfortowo pisząc i prosząc o takie wsparcie. Ale wiecie – wystarczy, że dziesięć osób wpłaci po 5 zł, a my będziemy mogli zamiast na krzesełko, przeznaczyć tę kwotę na godzinę rehabilitacji R. Dla niej to bardzo, bardzo dużo. Dla nas też. I dla Was – bo to przecież wspaniałe uczucie komuś pomóc, prawda? 🙂

Dlatego z całego serca dziękujemy za udostępnianie link do aukcji. A Róża przesyła swoje zdawkowe uśmiechy 🙂

AUKCJA 

2

fot. Tonia Lechowicz

PS
Czapka i szalik ze zdjęcia to dokładnie te, które ma Róża. Kto by nie chciał w takich chodzić, prawda? 🙂

ToniaYellow Yarny Yak DZIĘKUJEMY!


Skomentuj mnie :)

Komentarz do “Zapraszamy do licytacji!